نرم‌افزار مدیریت تصاویر دیجیفورت​

محصولات نرم‌افزاری دیجیفورت برای ارايه باکیفیت‌ترین نرم‌افزار مدیریت و مانیتورینگ تصاویر به دقت طراحی شده‌اند تا فراتر از انتظارات عمل کند و بتواند راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات طیف وسیعی از صنایع داشته باشد.

تا به امروز تجهیزات بیش از ۲۴۰ تولیدکننده در دنیا و بیش از ۶۵۰۰ مدل نامبر با سیستم دیجیفورت یکپارچه شده‌اند که این سیستم‌ها امکانات زیادی را فراهم میسازند که میتوان به این موارد اشاره نمود:

دیجیفورت نرم‌افزار موبایل خود را در پلتفورم جاوا توسعه داده است که از تجهیزات تلفن همراه و تبلت در بستر IOS و اندروید میتوان به مدیریت تصاویر و بازپخش آنها دسترسی داشت و همچنین این راهکار میتواند برای شرکتها و منازل راهکار بسیار مناسبی حهت مشاهده و کنترل دوربینها، فعال نمودن دوربینهای گردان و دسترسی به Preset های آنها، فعال نمودن آلارم‌ها، ارسال تصاویر به دیگر کاربران و همچنین مدیریت سرورها و دوربین‌های مختلف باشد. این ویژگیها از نسخه ۷ به بعد در اختیار کاربران قرار گرفته است.

نسخه‌های دیجیفورت

دیجیفورت Explorer
قابلیت‌ها 25%

نسخه Explorer تا ۱۶ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی مناسب جهت بهره‌برداری اماکن و شرکتهای کوچک دارد. 

از این نسخه در دفاتر کاری، مغازه‌های کوچک و منازل استفاده میشود. یک راهکار بسیار مناسب و قابل اطمینان که دارای قابلیت های اصلی ضبط و مانیتورینگ دوربینها، DVRها و NVRهای برندهای مختلف میباشد.

دیجیفورت استاندارد
قابلیت‌ها 50%

نسخه Standard تا ۶۴ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های کوچک و متوسط دارد.

این راهکار اقتصادی برای افرادی که دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تر نسبت به نسخه Explorer هستند میباشد و قابلیت‌های اصلی و حرفه‌ای در زمینه مدیریت تصاویر و ماژول‌های مرتبط را در اختیار کاربران قرار میدهد.

دیجیفورت نسخه پروفشنال
قابلیت‌ها 75%

نسخه Professional تا ۱۲۸ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های متوسط و بزرگ دارد.

این نسخه برای کاربرهای متوسط و بزرگ مناسب میباشد که داشتن قابلیت‌های خاص و حرفه‌ای نرم‌افزار مدیریت تصاویر برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد. پیاده‌سازی ماژول‌ها و قابلیت‌های ویژه از ویژگی این نسخه میباشد.

دیجیفورت نسخه Enterprise
قابلیت‌ها 100%

نسخه Enterprise میتواند بر اساس قدرت هر سرور تعداد نامحدود دوربین را پشتیبانی نماید و امکاناتی کامل و حرفه‌ای جهت بهره‌برداری پروژه‌های بزرگ دارد.

این نسخه برای کاربرها متوسط و بزرگ مناسب میباشد که به دنبال داشتن تمامی قابلیت‌های حرفه‌ای نرم‌افزار بدون هیچ محدودیتی میباشند. در این نسخه هیچ محدودیتی برای استفاده از نرم‌افزار وجود ندارد.

قابلیت Mobile Camera:

توسط اپلیکیشن Digifort Mobile Camera شما میتوانید تلفن همراه یا تبلت IOS و اندروید خودتان را تبدیل به یک دوربین شبکه نمایید که تصاویر دوربین خود را به صورت لایو به سرور دیجیفورت ارسال می‌نماید. این تصاویر به صورت مستقیم در نرم‌افزار دیجیفورت مشاهده شده و قابل ضبط میباشند. 

این اپلیکیشن قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و میتواند محل دقیق گوشی یا تبلت را در نقشه الکترونیکی دیجیفورت به شما نشان دهد.

از کاربردهای این اپلیکیشن میتوان به موارد زیادی اشاره نمود که مهم‌ترین آنها گشت و نگهبانی مراکز خاص میباشد که امکان نصب دایم دوربین در آن محل‌ها به دلیل وسعت زیاد وجود ندارد و یا ضبط تصاویر یک اتفاق که به صورت یک دفعه رخ میدهد و دوربین فعال در محل دیده نشده است.

این اپلیکیشن را میتوانید از گوگل پلی و یا اپ استور اپل دانلود کنید و به راحتی استفاده کنید. 

این قابلیت یک لایسنس از لایسنس‌های دوربین شما را استفاده میکند.

نرم‌افزار موبایل دیجیفورت

قابلیت Insight:

قابلیت Insight دیجیفورت امکان ضبط صفحه نمایش کاربران را برای شما فراهم می‌آورد. هر کامپیوتری که با سیستم عامل ویندوز در شبکه شما باشد،‌ به عنوان یک دوربین شبکه عمل میکند و شما میتوانید صفحه نمایش آن را ضبط نمایید.

قابلیت Insight برای دو گروه بسیار مفید میباشد:

علاوه بر مانیتور نمودن و ضبط تصاویر این کامپیوترها، میتوان به صورت ریموت دسکتاپ با آنها کار کرد و به این صورت علاوه بر ضبط شدن تمامی فعالیت‌ها، نیازی به مراجعه به آن دسته از کامپیوترها به صورت حضوری وجود نخواهد داشت.

این قابلیت یک لایسنس از لایسنس‌های شما را استفاده میکند.

Digifort Mobile Camera