شناسایی و تشخیص چهره

ماژول شناسایی چهره دیجیفورت یکی از سریعترین و دقیق‌ترین ماژول‌ها با دقت عملکرد ۹۹/۸۶٪ میباشد. این میزان دقت توسط دانشگاه MIT گواهی شده است. این ماژول اطلاعات بسیار دقیقی از جزییات افراد شناسایی شده در اختیار میگذارد:

قابلیت‌های سیستم تشخیص چهره

غیرقابل جعل شناسایی چهره

غیرقابل جعل

تشخیص چهره در محیط بیرونی

عملکرد در محیط پر نور

جلوگیری از تردد غیرمجاز تشخیص چهره

جلوگیری از تردد غیرمجاز

تشخیص چهره با ماسک

تشخیص چهره با ماسک

ثبت چهره با گوشی موبایل

ثبت چهره با موبایل

راهکارهای شناسایی و تشخیص چهره

مانیتورینگ پرسنل تشخیص چهره

مانیتورینگ تردد

مانیتورینگ تردد افراد توسط سیستم شناسایی چهره ابزاری قوی و کاربرپسند میباشد. شما میتوانید با شناسایی درست و سریع افراد از وقوع اتفاقات جلوگیری کنید و یا در صورت نیاز اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.

شناسایی چهره کنترل تردد

کنترل تردد پرسنل

سیستم کنترل تردد بر اساس تشخیص چهره بسیار امن‌تر و کاربرپسند‌تر از سیستم‌های فیزیکی میباشد. شما میتوانید توسط سیستم تشخیص چهره دیجیفورت کنترل تردد افراد به مناطق مختلف را مدیریت نمایید.

مدیریت مراجعین شناسایی چهره

مدیریت افراد VIP

شناسایی و مدیریت تردد افراد خاص یکی از مهم‌ترین عوامل و رویکردهای بازاریابی مدرن برای برخی از کاربران میباشد. اطمینان از برخورد درست و صحیح با مشتریان خاص شما از خروجی‌های اصلی این سیستم میباشد.

یکپارچگی شناسایی چهره

ارتباط با نرم‌افزارهای دیگر

ارتباط و یکپارچه‌سازی با نرم‌افزارهای مرتبط از درگیر امکانات سیستم شناسایی چهره میباشد. شما میتوانید جهت برخی از امور خود از سیستم تشخیص چهره بهره‌مند شوید و از اطلاعات این سیستم استفاده نمایید.

لیست‌های تردد

شناسایی چهره یک فرد برخی اوقات یکی از مسایل مهم در یک کسب و کار به شمار می‌آید.این شناسایی باید بسیار دقیق و درست انجام پذیرد زیرا که تمام آلارم‌ها بر اساس این شناسایی انجام میگیرد. توسط ماژول شناسایی چهره دیجیفورت چهار نوع لیست قابلی پیاده‌سازی میباشند که بر اساس آنها آلارم‌ها انجام می‌شود:

سیستم تشخیص چهره میتواند برای اهداف متفاوتی پیاده‌سازی گردد مانند شناسایی افراد تحت پیگیرد و یا شناسایی افراد در مراکز خرید جهت انجام هرگونه پردازش اطلاعات بازاریابی و فروش. سیستم شناسایی چهره میتواند برای کنترل تردد به کار رود و حتی هر فردی که شناسایی میشود با یک لبخند مجوز تردد آن صادر گردد. تنها کافیست افراد به سیستم معرفی شوند و بازه زمانی تردد آنها تعریف گردند.

نرم‌افزار دیجیفورت میتواند به محض تردد افراد تعریف شده آلارم مورد نظر را فعال کند تا اپراتورها از تردد آن دسته افراد مطلع شوند.

بازاریابی با سیستم تشخیص چهره

یکی از کاربردهای سیستم تشخیص چهره در سیستم‌های بازاریابی است. شناسایی مشتریان ویژه و اطمینان از اینکه با آنها به درستی رفتار میشود، اطلاع از تعداد تردد مهمانان و یا بررسی:

ویدیوهای تشخیص چهره دیجیفورت

تشخیص تردد غیرمجاز

شناسایی تردد همزمان

تشخیص چهره با موبایل