آنالیز تصاویر دیجیفورت

جستجوی هوشمند، شناسایی اجسام داخل تصویر، شناسایی رنگ/جنسیت/نوع خودرو، نقشه حرارتی، شمارش افراد، تشخیص تردد غیرمجاز و آنالیزهای دیگر تصاویر با استفاده از هوش مصنوعی در دیجیفورت

آنالیز تصاویر

دیجیفورت دارای ماژول آنالیز تصاویر قدرتمندی میباشد که با نرم‌افزار اصلی کاملا یکپارچه عمل میکند. این ماژول به اپراتورها کمک میکند تا درک بهتری از اتفاقات داخل تصاویر داشته باشند و بتوانند رویدادهای مورد نظر خود را سریعا شناسایی کنند. این ماژول به صورت مستمر تصاویر را پردازش نموده و رویدادهایی که برای اپراتورها مهم میباشد را به نمایش در می‌آورد.

این ماژول دارای گزارشات و گراف‌های بسیار کاملی میباشد که میتواند کاربردهای بسیار متفاوتی برای کاربران داشته باشد.

ماژول آنالیز تصاویر قادر به شناسایی تمام المان‌ها در صفحه میباشد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ المان را شناسایی میکند. یکی از نقاط قدرت این ماژول امکان ایجاد ارتباطات منطقی بین اتفاقات است. به عنوان مثال شما میتوانید تعریف کنید که اگر شخصی به همراه لپ‌تاپ خود بیشتر از مدت زمان پنج ثانیه توقف داشت، به شما آلارم دهد و یا اگر شخصی بدون کلاه ایمنی در منطقه خاصی تردد داشت، به شما اعلام گردد.

انواع آنالیز تصاویر

آنالیز تصاویر

IPX Analytics

تشخیص اجسام و اتفاقات در تصاویر

جستجوی هوشمند

Video Synopsis

فشرده‌سازی و جستجوی هوشمند تصاویر

آنالیز تصاویر

آنالیز تصاویر دیجیفورت امکان بهره‌برداری موثر و هوشمند از وقایع را فراهم میسازد. طراحی این ماژول اپراتورها را بی‌نیاز از توجه دائم و مانیتورینگ همیشگی تصاویر میکند. گزارشات آماری و گراف‌های آماری دقیق وقایع مانند شمارش افراد، شناسایی المان‌ها و اجسام موجود در تصاویر از خروجی‌های این ماژول میباشد. آنالیز تصاویر دیجیفورت در دو سطح IPX و VCA ارائه میشود. در این ماژول تمامی المان‌های داخل صفحه شناسایی شده و امکان ایجاد روابط منطقی نیز بین آنها وجود دارد.

آنالیز تصاویر

جستجوی هوشمند

توسط قابلیت جستجوی هوشمند، تصاویر از نظر زمانی فشرده شده و بر روی تمامی المانهای متحرک در صفحه، زمان تردد آنها ثبت میگردد. فیلترهای بسیاری از جمله رنگ٬ سایز، جهت حرکت٬ نوع شی و … میتواند شما را بسیار سریع به تصویر مورد نظر برساند. یکی دیگر از قابلیتهای این ماژول، نمایش نقشه حرکت (Motion Map)٬ نقشه جهت (Direction Map) و نقشه حرارتی (Heat Map) از دوربین مورد نظر میباشد که به سادگی میتوان بیشترین جهت حرکت و ترددهای صورت گرفته شده را بررسی نمود.

جستجوی هوشمند
زنبیل خرید