پلاک‌خوان

سیستم پلاک‌خوان دیجیفورت میتواند در راهکارهای مختلفی مانند مانیتورینگ آنلاین تردد معابر و بزرگراه‌ها، کنترل تردد پارکینگ‌ها و یا سیستم ثبت تخلف مورد استفاده قرار گیرد. از قابلیتهای آن میتوان به شناسایی پلاکها با دقت بسیار بالا، یکپارچه سازی با دیتابیس خارجی. و امکان یکپارچه سازی با تجهیزات و سیستمهای کنترل تردد اشاره نمود.

این ماژول صورت یکپارچه با نرم‌افزار اصلی دیجیفورت عمل نموده و در یک محیط مشاهده و بازبینی میگردد. شما به صورت آنلاین خودروهای در حال عبور و پلاک‌هایی که ثبت میشوند را مشاهده مینمایید و به صورت همزمان امکان ویرایش پلاک‌ها نیز وجود دارد.

‌ماژول پلاک‌خوان، یک ماژول هوشمند الکترونیکی هوشمند است که به وسیله OCR امکان تشخیص و خواندن پلاک خودروها را فراهم میاورد. سیستم پلاک‌خوان میتواند از تردد خودروهای غیرمجاز (ماشینهای دزدی، بدون پلاک، جریمه‌های پرداخت نشده و …) جلوگیری نموده و یا با تشخیص پلاک‌های تعریف شده، اپراتور را آگاه نماید.

لیست پلاک‌ها در گروه‌های تردد مختلف با بازه‌های زمانی متفاوت جهت تردد قرار داده میشوند. در کنار لیست‌های مجاز، لیست غیرمجاز جهت بررسی و اعلان به اپراتورها نیز وجود دارد.

یکی از قابلیت‌های سیستم پلاک‌خوان امکان افزودن دوربین‌های پشتیبانی میباشد. بدین صورت شما میتوانید از دوربین‌های پوششی جهت دریافت تصاویر دقیق‌تر در لحظه ثبت پلاک بهره‌مند شوید. در اضافه کردن دوربین‌های پوششی محدودیتی وجود ندارد و در هنگام ثبت پلاک، عکس و ویدیوی دوربین‌ها همراه با دوربین اصلی پلاک‌خوان ثبت میگردد.

راهکارهای پلاک‌خوان

کنترل تردد خودرو

پلاک‌خوان پارکینگی

شناسایی پلاک‌ خودرو جهت تردد

پلاک‌خوان - اریس

پلاک‌خوان جاده‌ای

مانیتورینگ پلاک‌های در حال تردد

قابلیت‌های پلاک‌خوان