قابلیت‌ها و امکانات دیجیفورت

چرا دیجیفورت را انتخاب کنیم، بررسی نسخه‌های مختلف دیجیفورت، مقایسه امکانات نسخه‌ها با یکدیگر، قابلیت‌ها و امکانات نسخه‌های مختلف دیجیفورت، داشبورد دیجیفورت

چرا دیجیفورت را انتخاب کنیم!؟

تنوع در نسخه‌ها و قابلیت‌ها

دیجیفورت در چهار نسخه طراحی شده است که هر پروژه بتواند بر اساس نیاز خود نرم‌افزار مورد نظر را انتخاب نماید و در نهایت همه آنها بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

حضور همیشگی در ایران

شرکت دیجیفورت در تمامی مقاطع و مشکلات سیاسی هیچ‌وقت همکاری خود را با ایران قطع نکرده و همیشه با پروژه‌های خود از طریق شرکت اریس فعال بوده است.

محیط کاربرپسند

پروژه‌هایی که از نرم‌افزار دیجیفورت استفاده کرده‌اند همگی معتقدند که این نرم‌افزار بسیار کاربرپسند بوده و کار کردن با آن بدون دردسر و پیچیدگی است.

بدون محدودیت در امکانات

دیجیفورت هیچ محدویتی از بابت امکانات، قابلیت‌ها و ماژول‌های یک نرم‌افزار مدیریت تصاویر ندارد. پشتیبانی از پلاک‌خوان فارسی، آنالیز تصاویر قدرتمند، شناسایی چهره و قابلیت‌های حرفه‌ای...

تنوع در انتخاب تجهیزات

یکپارچگی با بیش از ۹،۰۰۰ دوربین شبکه، DVR، NVR و تجهیزات I/O، این امکان را به شما میدهد که با خیالی آسوده، بر اساس نیاز و بودجه مورد نظر خود، تجهیزات پروژه را تامین نمایید.

قابلیت‌های حرفه‌ای

دیجیفورت در سطوح بالا تمامی قابلیت‌های حرفه‌ای و Enterprise که برای یک پروژه پیشرفته مورد نیاز است را فراهم نموده است. این امکانات باعث بهره‌برداری بهتر، سرعت عمل بیشتر اپراتور، ‌امنیت بالاتر و محافظت بیشتر میگردد.

منابع سخت‌افزاری بهینه

معماری دیجیفورت باعث شده کمترین CPU و RAM را نیاز داشته باشد و الگوریتم آن بر پایه کارآیی بالا طراحی شده است. دیجیفورت به سخت‌افزار بسیار کمتری نسبت به رقبای خود نیاز دارد که باعث کاهش هزینه‌های سخت‌افزار پروژه میگردد.

مادام‌العمر و بدون هزینه پنهان

لایسنس‌های دیجیفورت به صورت مادام‌العمر میباشد و این نرم‌افزار شامل هزینه‌های پشتیبانی و به روز رسانی‌های سالانه نمیباشد. دیجیفورت امکان به روز رسانی رایگان در نسخه خریداری شده را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

تجهیزات یکپارچه شده
+ 0
تولیدکننده و همکار
+ 0
مشتری در سراسر دنیا
+ 0

نسخه‌های دیجیفورت

EX

قابلیت‌ها 25%

نسخه Explorer تا ۱۶ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی مناسب جهت بهره‌برداری اماکن و شرکتهای کوچک دارد.

از این نسخه در دفاتر کاری، مغازه‌های کوچک و منازل استفاده میشود. یک راهکار بسیار مناسب و قابل اطمینان که دارای قابلیت های اصلی ضبط و مانیتورینگ دوربینها، DVRها و NVRهای برندهای مختلف میباشد.

ST

قابلیت‌ها 50%

نسخه Standard تا ۶۴ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های کوچک و متوسط دارد.

این راهکار اقتصادی برای افرادی که دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تر نسبت به نسخه Explorer هستند میباشد و قابلیت‌های اصلی و حرفه‌ای در زمینه مدیریت تصاویر و ماژول‌های مرتبط را در اختیار کاربران قرار میدهد.

PR

قابلیت‌ها 75%

نسخه Professional تا ۱۲۸ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های متوسط و بزرگ دارد.

این نسخه برای کاربرهای متوسط و بزرگ مناسب میباشد که داشتن قابلیت‌های خاص و حرفه‌ای نرم‌افزار مدیریت تصاویر برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد. پیاده‌سازی ماژول‌ها و قابلیت‌های ویژه از ویژگی این نسخه میباشد.

EN

قابلیت‌ها 100%

نسخه Enterprise میتواند بر اساس قدرت هر سرور تعداد نامحدود دوربین را پشتیبانی نماید و امکاناتی کامل و حرفه‌ای جهت بهره‌برداری پروژه‌های بزرگ دارد.

این نسخه برای کاربرها متوسط و بزرگ مناسب میباشد که به دنبال داشتن تمامی قابلیت‌های حرفه‌ای نرم‌افزار بدون هیچ محدودیتی میباشند. در این نسخه هیچ محدودیتی برای استفاده از نرم‌افزار وجود ندارد.

مقایسه نسخه‌های دیجیفورت

قابلیت‌هاExplorerStandardProfessionalEnterprise
معماری سیستمکلاینت/سرورکلاینت/سرورکلاینت/سرورکلاینت/سرور
تعداد دوربین/سرور۱۶ دوربین۶۴ دوربین۱۲۸ دوربینبدون محدودیت
تعداد مانتیور/کلاینت۱ مانیتور۲ مانیتور۴ مانیتور۸ مانیتور
تعداد کاربر۴ کاربر۸ کاربر۱۶ کاربربدون محدودیت
نقشه الکترونیکیندارد۲ نقشه۱۰ نقشهبدون محدودیت
نقشه عملیاتی آنلاینندارد۲ نقشه۱۰ نقشهبدون محدودیت
پشتیبانی از دوربین‌ها/NVR/DVRکاملکاملکاملکامل
پشتیبانی از Object Linkخیرخیربلهبله
پشتیبانی از Onvif 1.02 و بالاتربلهبلهبلهبله
پشتیبانی از IP Filterخیربلهبلهبله
تنظیمات کاربرانکاملکاملکاملکامل
محدودیت در اتصال به سرورنداردنداردنداردندارد
پشتیبانی از Master/Slaveخیرخیربلهبله
پشتیبانی از Privacy Modeبلهبلهبلهبله
پشتیبانی از TCP/UDPبلهبلهبلهبله
یکپارچگی با Active Directoryخیرخیربلهبله
پشتیبانی از صدای دو طرفهبلهبلهبلهبله
پشتیبانی از Bookmarkخیرخیربلهبله
ضبط با تشخیص حرکتبلهبلهبلهبله
ضبط با اتفاقات Eventsخیربلهبلهبله
بافر ضبط Pre/Post Alarmتا ۵ ثانیهتا ۱۰ ثانیهتا ۶۰ ثانیهتا ۶۰ ثانیه
پشتیبانی از فشرده‌سازی‌هاMJPEG, MPEG4, H.263, H.264, H.265MJPEG, MPEG4, H.263, H.264, H.265MJPEG, MPEG4, H.263, H.264, H.265MJPEG, MPEG4, H.263, H.264, H.265
گزارش با کد اصالتخیرخیرخیرخیر
پشتیبانی از Screenshotخیربلهبلهبله
تغییر خودکار پروفایلManualبلهبلهبله
ماتریکس مجازیخیربلهبلهبله
ایجاد Watermark خیربلهبلهبله
فرمت‌های خروجی تصویرDigifort, aviDigifort, aviDigifort, aviDigifort, avi
قابلیت بازپخش فوریخیربلهبلهبله
پسورد بر خروجی تصاویربلهبلهبلهبله
پشتیبانی از PTZبلهبلهبلهبله
پشتیبانی از کیبورد PTZخیربلهبلهبله
پشتیبانی از PTZ Patrolخیربلهبلهبله
پشتیبانی از آلارم I/Oخیرتا ۱ بردتا ۶ بردبدون محدودیت
پشتیبانی Manual Eventsخیرخیربلهبله
پشتیبانی Timer Eventخیرخیربلهبله
تشخیص سطح صداخیربلهبلهبله
پشتیبانی از وب سروربلهبلهبلهبله
نرم‌افزار موبایلبلهبلهبلهبله
آنالیز تصاویرخیربله (با لایسنس)بله (با لایسنس)بله (با لایسنس)
پلاک‌خوانخیربله (با لایسنس)بله (با لایسنس)بله (با لایسنس)
شناسایی چهرهخیربله (با لایسنس)بله (با لایسنس)بله (با لایسنس)
ضبط Edgeخیرخیرخیربله

امکانات دیجیفورت

تمامی نسخه‌های دیجیفورت دارای قابلیت‌های عمومی میباشند که کاربری نرم‌افزار و ارتباط با دیگر سیستم‌های موجود در مجموعه را برای کاربران و مدیران سیستم بسیار آسان‌تر و حرفه‌ای‌تر میکند.

ماتریکس مجازی

پیاده‌سازی ویدیو وال و چیدمان شخصی برای مانیتورها

Failover سریع

سریعترین Failover و Failback در میان نرم‌افزارها

کنترل تردد

ارتباط با تجهیزات کنترل تردد به صورت مستقیم یا با واسطه

Failover ماژولار

دوربین‌ها، آنالیز تصاویر، نقشه‌ها، پلاک‌خوان و بردهای I/O

آرشیو

آرشیو تصاویر به صورت خودکار بر روی تجهیزات مورد نظر و یا بر روی Cloud

وب

ارتباط با صفحات وب مورد نیاز داخل محیط نرم‌افزار دیجیفورت

قابلیت‌های نرم‌افزاری دیجیفورت

Camera Links

PR

EN

ایجاد لینک بر روی تصاویر در حال نمایش و امکان پیمایش بین تصاویر دوربین‌ها. با این قابلیت میتوانید تعقیب سوژه‌ها و المان‌های مورد نظر را به راحتی انجام دهید.

Object Links

EX

ST

PR

EN

ایجاد لینک بر روی تصاویر جهت فعال نمودن آلارم‌ها و یا رویدادهای مورد نیاز مانند باز کردن در یا فعال نمودن آژیر یا اعلان عمومی یک رویداد.

Edge Playback

PR

EN

با اتصال دیجیفورت به NVR و یا DVR موجود، دیجیفورت پخش و بازپخش تصاویر را از دستگاه NVR/DVR دریافت میکند. دستگاه مورد نظر باید در لیست دیجیفورت اضافه شده باشد.

Boomarking

PR

EN

به صورت خودکار یا دستی وقایع و اتفاقات مهم و اساسی را نشانه‌گذاری نمایید تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. نشانه‌گذاری با نام و رنگ صورت میگیرد.

Thumbnail Search

EX

ST

PR

EN

در قسمت بازپخش تصاویر شما میتوانید بر اساس بازه‌های زمانی دلخواه تصویر کوچکی از محیط مشاهده نمایید تا سریعتر در مورد بازه زمانی اتفاقی که در جستجوی آن هستید تصمیم‌گیری نمایید.

Smart Search

ST

PR

EN

به جای جستجو در تمام تصویر، شما میتوانید قسمتی از تصویر که حرکت و اتفاق در آن قسمت افتاده است را انتخاب نمایید تا جستجو در آن قسمت از تصویر انجام شود.

Edge Analytics/LPR

ST

PR

EN

اگر دوربین شما دارای قابلیت آنالیز تصویر داخلی و یا قابلیت پلاک‌خوانی است، در صورتیکه در دیجیفورت اضافه شده باشد میتوانید اطلاعات آنها را مشاهده و دریافت نمایید.

Virtual Matrix

ST

PR

EN

ماتریکس مجازی این امکان را به شما میدهد که تصویر مورد نظر خود را از نرم‌افزار یا موبایل به هر کاربر دیجیفورت دیگیری در شبکه به صورت آنلاین ارسال نمایید.

Health Monitoring Event

EX

ST

PR

EN

با این قابلیت هنگامی که CPU و RAM سرورهای شما بیش از حدی که برای آن تعریف نموده‌اید اشغال شود، به شما آلارم ارسال میشود.

Digifort Insight

ST

PR

EN

با قابلیت Insight شما میتوانید تصاویر کامپیوترهای مهم خود را در محیط دیجیفورت مشاهده نمایید و در صورت نیاز با آنها کار نمایید. این تصاویر در صورت نیاز ضبط میشوند.

Virtual I/O

ST

PR

EN

با این قابلیت شما میتوانید اتوماسیون‌های پیچیده ایجاد نمایید و سناریوهای آلارم با ترکیب رویدادهای مختلف بسازید. مثلا اگر پینگ پرینتر تحت شبکه قطع شد، به کاربر آلارم ارسال شود.

HTTP Events & Actions

PR

EN

با رویدادهای استاندارد HTTP هر دستگاه یا نرم‌افزاری را به دیجیفورت متصل نمایید و تعاریف مورد نظر خود را در مورد رویدادهای دریافت شده در دیجیفورت تنظیم کنید.

Network Audio

EX

ST

PR

EN

دیجیفورت با امکان انتقال صدا به صورت دو طرفه امکان برقراری ارتباط صوتی با دوربین، سیستم‌های هشدار و یا اینترکام را میسر میسازد.

Audio Level Detection

ST

PR

EN

دیجیفورت سطح صدا را آنالیز میکند و در صورتیکه صدا بیش از حد مجاز تعریف شده و یا کمتر از حد تعریف شده باشد، به کاربران آلارم میدهد.

Integrated Web Browser

ST

PR

EN

بسیاری از نرم‌افزارها دارای محیط وب هستند و یا کاربران دیجیفورت میبایستی به صفحات وب مشخصی دسترسی داشته باشند. صفحات وب در محیط دیجیفورت در دسترس خواهند بود.

Synoptic Map

ST

PR

EN

با امکان نقشه در دیجیفورت به راحتی تمامی المان‌ها، دوربین‌ها و تجهیزات مورد نظر خود را در طبقات مختلف در نقشه سازمانی خود یا نقشه گوگل پیاده‌سازی نمایید.

Operational Map

ST

PR

EN

با نمایش اتفاقات و رویدادها به صورت آنلاین بر روی نقشه، شما به راحتی به موقعیت رویداد یا آلارم دسترسی دارید و سرعت عکس‌العمل اپراتور بسیار افزایش میباید.

Vehicle Path

ST

PR

EN

با این قابلیت در سیستم پلاک‌خوان شما به راحتی مسیری که یک خودرو طی نموده است را در نقشه میتوانید ملاحظه کنید. مکان‌هایی که پلاک خودرو ثبت شده نیز مشخص میشود.

داشبورد دیجیفورت:

توسط داشبورد دیجیفورت به این اطلاعات به صورت جامع و در یک پنل دسترسی خواهید داشت:

 • وضعیت سرورها
 • وضعیت منابع سخت‌افزاری
 • تعداد کل دوربین‌ها
 • تعداد دوربین‌های فعال و غیرفعال
 • تعداد و مشخصات کابربان
 • نوع و مشخصات ضبط دوربین‌ها
 • تعداد کاربران متصل به سیستم
 • پهنای باند مورد استفاده 
 • تعداد فریم بر ثانیه کل
 • تعداد دوربین‌های آنالیز/پلاک‌خوان/تشخیص چهره
 • تعداد آلارم‌های فعال 
 • و …
داشبورد نرم‌افزار دیجیفورت

قابلیت Insight:

قابلیت Insight دیجیفورت امکان ضبط صفحه نمایش کاربران را برای شما فراهم می‌آورد. هر کامپیوتری که با سیستم عامل ویندوز در شبکه شما باشد،‌ به عنوان یک دوربین شبکه عمل میکند و شما میتوانید صفحه نمایش آن را ضبط نمایید.

قابلیت Insight برای دو گروه بسیار مفید میباشد:

 • کامپیوترهایی که جهت مانیتور تجهیزات هستند و نیازی به حضور کاربرد دایم ندارند.
 • کامپیوترهایی که از اهمیت ویژه در شبکه ما برخودار هستند.

علاوه بر مانیتور نمودن و ضبط تصاویر این کامپیوترها، میتوان به صورت ریموت دسکتاپ با آنها کار کرد و به این صورت علاوه بر ضبط شدن تمامی فعالیت‌ها، نیازی به مراجعه به آن دسته از کامپیوترها به صورت حضوری وجود نخواهد داشت.

این قابلیت یک لایسنس از لایسنس‌های شما را استفاده میکند.

Digifort Mobile Camera

قابلیت Mobile Camera:

توسط اپلیکیشن Digifort Mobile Camera شما میتوانید تلفن همراه یا تبلت IOS و اندروید خودتان را تبدیل به یک دوربین شبکه نمایید که تصاویر دوربین خود را به صورت لایو به سرور دیجیفورت ارسال می‌نماید. این تصاویر به صورت مستقیم در نرم‌افزار دیجیفورت مشاهده شده و قابل ضبط میباشند. 

این اپلیکیشن قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و میتواند محل دقیق گوشی یا تبلت را در نقشه الکترونیکی دیجیفورت به شما نشان دهد.

از کاربردهای این اپلیکیشن میتوان به موارد زیادی اشاره نمود که مهم‌ترین آنها گشت و نگهبانی مراکز خاص میباشد که امکان نصب دایم دوربین در آن محل‌ها به دلیل وسعت زیاد وجود ندارد و یا ضبط تصاویر یک اتفاق که به صورت یک دفعه رخ میدهد و دوربین فعال در محل دیده نشده است.

این اپلیکیشن را میتوانید از گوگل پلی و یا اپ استور اپل دانلود کنید و به راحتی استفاده کنید. 

این قابلیت یک لایسنس از لایسنس‌های دوربین شما را استفاده میکند.

نرم‌افزار موبایل دیجیفورت
زنبیل خرید